• تماس با ما : 955557303703+

    |

نیازبازارکارکانادا به مهندسین عمران


:با داشتن مدرک مهندسی عمران از طریق شرکت مهاجرتی آرسس مشغول به کار در کانادا شوید
نیاز بازار کار کانادا به مهندسین عمران افزایش یافت.مهندس عمران یکی از مشاغل پرمخاطب و مورد نیاز در سراسر جهان است.در کانادا که دارای اقتصاد رو به رشدی است، مهندسین عمران می توانند درامد خوبی داشته باشند. بیشتر فارغ التحصیلان شاخه عمران که دارای مدرک آیلتس با نمره 6.5 به بالا هستند، میتوانند در بازه زمانی یکساله با پرونده کامل و استفاده از وکیل مجرب اقامت کانادا را دریافت و حقوق بالایی را از کارفرما داشته باشند.
عمران یکی از بزرگترین شاخه های مهندسی است، که کانادا با کمبود این مهندسین مواجهه است؛که دلایل فراوانی همچون:توسعه پروژه های در سطح کشور، بازنشسته شدن سریع مهندسین قبلی دارد.
در حال حاضر در تمام استانهای کانادا مهندسین عمران مشغول به فعالیت هستند، اما در بریتیش کلمبیا و آلبرتا،کمبود مهندس عمران احساس می شود. طبق سازمان آمار کانادا، سال 2013 اولین سالی است که تعداد مشاغل مورد نیاز و شغل های پرشده مهندسی عمران با هم برابر است یعنی؛تمام کارهای آگهی شده توسط کارفرما در این رشته پر شده اند. این بدان معنی است که تا سال 2020 کانادا به تعداد بالایی از مهندسین عمران نیازمند خواهد بود.
موسسه کاریابی مهندسی پالسون در ادمونتون در مصاحبه ای با فایننشال اعلام کرد: فارغ التحصیلان رشته مهندسی عمران در کانادا نسبت به گذشته کمتر شده اند و بسیاری از کارفرماها برای کارهای خود به دنبال مهندسین عمران در خارج از کانادا از طریق سازمان ها و وکلای مهاجرت هستند.هر ساله 25% به تعداد استخدام ها افزوده می شود و تمام این مشاغل مهندسی است. سال گذشته این سازمان به تنهایی 600 نفر را استخدام کرده است که متاسفانه در حال حاضر کمبود نیرو احساس می شود.
در کانادا این رشته دارای حقوق خوبی است که طبق آمار دریافتی ها چیزی در حدود  60تا 100هزار دلار می باشد؛که به کارفرما، تجربه و رزومه شما بستگی دارد؛چون مهارت این افراد مورد نیاز است. اگر مدارک کافی را داشته باشید به راحتی در تمام کانادا شغل مناسب بدست خواهید آورد.
تجربه و دانش مهندسین عمران و معماری به کمک اقتصاد روبه پیشرفت کانادا، شرایط خوبی را برای داشتن شغل مناسب با حقوق فراهم نموده است. هر ساله تعدادی از مهندسین عمران با دریافت پیشنهاد شغلی معتبر و تایید از سازمان مربوطه در کانادا با ویزای کار، وارد کانادا می شوند؛اما راه های بهتری برای ورود به کانادا با عنوان مقیم نیز وجود دارد.
برای امسال تکمیل می کند، روش خوبی برای ورود مهندسین عمران است. مهندسینی که به طرق مختلف نیز در کانادا برنامه نیروی متخصص شهر کبک امتیاز خوبی را به مهندسین عمران میدهد. 
طراحی و بهینه سازی سایت : آوینا پرداز

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ بوده و متعلق به گروه آرسس می باشد .