• تماس با ما : 955557303703+

    |

خرید ملک


اقامت از طریق خرید ملک در گرجستان
خرید خانه در گرجستان ، خرید ملک در گرجستان و شرایط های آن به چه صورت می باشد؟  
اخذ اقامت از طریق خرید ملک یکی از ساده ترین و سریع ترین روش های اخذ اقامت گرجستان از این طریق می باشد و در سال های اخیر این کشور با توجه به شرایط نسبتا" آسانی که نسبت به دیگر کشور های اروپایی در رابطه با اخذ اقامت دارد ،محبوبیت بالای بین ایرانیان کسب نموده و تعداد مهاجرت به گرجستان از طریق خرید ملک  در بین هموطنان ایرانی افزایش چشمگیری داشته  است

نکته مهمی که میتوان به آن اشاره کرددر بحث خرید خانه در گرجستان این نکته می باشد که اگر در آینده کشور گرجستان عضوی از اتحادیه اروپا و معاهده شنگن شود که به احتمال زیاد این مسئله تا سال 2021 انجام میگیرد  ارزش ملک در گرجستان بسیار بالا می رود و از همین رو سرمایه گذاری در بحث خرید ملک را میتوان یک سرمایه گذاری مطمعن و با آینده ای رو به رشد دانست 

نکته مهم و بسیارمثبت دیگر خرید خانه در گرجستان به وضعیت اقامت شما برمی گردد. بر طبق قوانین جاری کشور گرجستان در حال حاضر هر شخص حقیقی می تواند با خرید ملک در گرجستان حداقل به میزان $35000 آمریکا ،اقامت گرجستان  را از آن خود کند.
در صورتی که شخص متقاضی پس از خرید خانه در گرجستان تصمیمی جهت زندگی در این کشور نداشته باشد ، می تواند با اجاره دادن ملک خود به کشور مقصدش برگردد ، و این موضوع تاثیری در روند تمدید اقامت گرجستان از طریق خرید ملک نخواهد گذاشت.در صورت خرید ملک در گرجستان ( مسکونی – اداری – تجاری ) به شخص خریدار اقامت یکساله گرجستان تعلق می گیرد و تا زمانی که ملک خریداری شده بنام شخص متقاضی باشد ، اقامت های بعدی نیز بصورت یکساله تمدید خواهد شد.خرید ملک در گرجستان دارای معایبی نیز هست که درزمان خرید ملک باید به این مسائل اگاهی و اشراف کاملی داشت که در مورد این مسائل  به توضیحات زیر ذقت داشته باشید :
نکته اول کشور گرجستان جزو کشورهای فقیر جهان محسوب می شود که درآمد سرانه مردم این کشور چندان بالا نیست. بنابراین خرید خانه با متراژ بالا و گران قیمت اصلا توصیه نمی شود چون خرید فروش این نوع خانه ها بسیار سخت می باشد 
خانه های کوچک و ارزان  قیمت خیلی راحت و سریع  در گرجستان فروش می روند ، زیرا مردم عادی که شهروند کشور گرجستان می باشند با گرفتن تسهیلات  کم بهره از بانک های گرجستان در مدت زمان طولانی و به صورت اقساط می توانند این چنین خانه هایی را خریداری کنند .
و شما هر زمانی که نیاز به پول داشته باشید میتوانید به راحتی ملک خود را بفروشید.
نکته ی بعدی و مهمی که برای خرید خانه در گرجستان باید بدانید این است که تفلیس پایتخت گرجستان و بزرگترین و پرجمعیت ترین شهر این کشور محسوب می شودو تقریبا یک سوم کل جمعیت گرجستان را در برمیگیرد و سعی کنید تا جایی که ممکن است در پایتخت خانه بخرید زیرا خرید و فروش ملک در سایر شهرهای گرجستان ، رونق چندانی ندارد و برای فروش ملک خود در آینده دچار مشکل خواهید شد.

البته شهر باتومی در گرجستان که جزو شهرهای توریستی این کشور محسوب می شود به نسبت شهرهای 
دیگر گرجستان بعد از پایتخت ، دارای اهمیت بیشتری است و سرمایه گذاری زیادی نیز از سوی شرکت های 
بزرگ بین المللی جهت ساخت و ساز در این شهر انجام شده است که می توان گفت بخش ملک و مستغلات 
در باتومی پس از تفلیس ، رونق  بسیارخوبی دارد.شرایط خرید ملک در گرجستان
شرایط خرید ملک در گرجستان به شرح زیر است : 
1- سن متقاضی بایستی بالای 18 سال تمام باشد.
2-  مالکیت ملک در گرجستان به صورت صد در صد و با مالکیت قطعی است و نیازی به داشتن شریک یا شرایط سخت دیگر ندارد. شما حتی می توانید بدون داشتن کارت اقامت گرجستان و فقط با پاسپورت مالکیت صد در صد را از آن خود کنید که این یک مزیت بسیار خوبی محسوب می شود زیرا در برخی از کشورهای جهان حق مالکیت ملک فقط به بخشی از سهام ملک برای اتباع خارجی تعلق می گیرد.
3- شما حتی می توانید با خرید ملک در گرجستان به صورت اقساطی نیز ، کارت اقامت گرجستان را دریافت کنید البته لازم به ذکر است که در این روش پیش پرداخت شما جهت خرید ملک حداقل بایستی 35 هزار دلار آمریکا باشد تا بتوانید کارت اقامت یکساله گرجستان را دریافت کنید.
4-  بر طبق قوانین جاری کشور گرجستان ، با خرید ملک در گرجستان حداقل به میزان سی و پنج هزار دلار آمریکا به شخص متقاضی و تمامی اعضای خانواده وی ( شامل : همسر – فرزندان – پدر و مادر ) نیز این اقامت تعلق می گیرد.
5- انتقال سند قطعی بنام شخص خریدار در کمتر از یک روز کاری در گرجستان انجام می شود و کشور گرجستان بوروکراسی اداری ندارد.

طراحی و بهینه سازی سایت : آوینا پرداز

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ بوده و متعلق به گروه آرسس می باشد .